Najpopularniejsze zajęcia fitness dla kobiet

Cieszę się, że podjęłaś wyzwanie i chcesz poprawić swoją kondycję fizyczną. Czy wiesz, że teraz masz ogromny wybór jeśli chodzi o zajęcia fitness Gdynia ? Żebyś się w tym wszystkim nie pogubiła, to dzisiaj zaprezentuje Tobie te najbardziej popularne i rozchwytywane.

Najpopularniejsze zajęcia fitness kobiet

Zumba to zajęcia, na które przychodzi ogromna liczba kobiet. Podczas zajęć wykonujesz układy taneczne z elementami fitnessu (cardio, pracę mięśni, gibkość, równowagę) do rytmicznej muzyki latynoskiej. Co ciekawe, bardzo często się zdarza, że w fitness Gdynia zajęcia prowadzą… Latynosi, dzięki czemu jeszcze bardziej można poczuć klimat.

Zajęcia na trampolinach. Wydawać by się mogło, że podskakiwanie na trampolinie jest proste oraz przyjemne. Nic bardziej mylnego! Zajęcia na trampolinach w Active fitness Gdynia to jedne z najbardziej wyczerpujących zajęć dla kobiet. Przez prawie jedną godzinę podskakujesz w rytm muzyki, a do tego musisz wykonywać ćwiczenia kardio. Prosto nie jest. Można powiedzieć, że jest to poziom wyżej w zajęciach fitness niż zumba.

Trzecim najczęściej wybieranymi w fitness Gdynia zajęciami są zajęcia… z jogi! Joga to ćwiczenia polegające na równoczesnym rozciąganiu ciała i medytowaniu. Dzięki odpowiednim sekwencjom ćwiczeń odprężysz się oraz wzmocnisz swoje ciało. Wiele osób odczuwa pozytywny skutek jogi, nie tylko jeśli chodzi o kondycję fizyczną, ale podejście do życia – są spokojniejsi oraz bardziej cierpliwi.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *