Sok na zdrowie

Sok znany wielu osobom od lat, jednak wciąż zapominany. Osoby, które stosują preparat doskonale wiedzą, że ma magiczne działanie, lecz z jego stosowaniem należy uważać.

Sok noni

Co to właściwie jest? To nic innego jak nektar z morwy indyjskiej. Wiele osób uważa go za cudowny lek na raka, inni, że posiada właściwości przeciwgrzybiczne, przeciwbólowe a także przeciwzapalne. Warto jednak dobrze zastanowić się przed jego zastosowaniem, gdyż posiada skutki uboczne.
Morwa to roślina, która kwitnie a następnie owocuje przez cały rok, nie wymaga specjalnej gleby podczas uprawy. Sok noni wykorzystywany jest szczególnie w medycynie ludowej w krajach Azji. W składzie soku można odnaleźć duże pokłady witaminy C, żelaza, potasu a także witaminy B3.

Jeśli chcesz być zdrowy warto skorzystać z dobrodziejstw natury, nie zawsze chemia w lekach i preparatach jest bezpieczna, czasem warto walkę z chorobą, różnymi dolegliwościami wspomóc preparatami naturalnymi, które są zaledwie na wyciągnięcie ręki. Osoby mające problemy z wątrobą powinny uważać na preparat ze względu na negatywny wpływ soku noni na ten narząd.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *