Jak grać, żeby wygrać?

Lotto to gra dla marzycieli, którzy szukają sposobu na przetestowanie poziomu swojego życiowego szczęścia. Choć szansa poprawnego wytypowania wszystkich cyfr jest stosunkowo znikoma, co tydzień gra przyciąga setki tysięcy graczy w całym kraju. W jaki sposób można grać w Totolotka, żeby stać się milionerem?

Sposoby gry w Lotto

Nie oszukujmy się. Szansa wygrania w tej najpopularniejszej w naszym kraju grze liczbowej jest naprawdę niewielka i wynosi 1:13 983 816. Jeśli traktujemy jednak grę jako zabawę i rozrywkę, dającą delikatny dreszczyk niepewności i zastrzyk adrenaliny w oczekiwaniu na wyniki totolotka, istnieje kilka sposobów na skreślanie szczęśliwych cyfr.

Najbardziej standardowym jest samodzielne wytypowanie i skreślenie na arkuszu odpowiednich liczb. Może to być data urodzenia dziecka, rocznica ślubu z ukochaną żoną albo inny ciąg cyfr, który uważamy, że może przynieść nam szczęście.

Osoby nie wierzące w magię cyfr mogą zdać się na los i zagrać na „chybił trafił”, pozwalając, aby liczby wytypował dla nas system.

Z kolei prawdziwi zapaleńcy mogą spróbować swych sił w grach systemowych, w których typuje się od 7 do 12 liczb.

Opcji jest wiele, pozostaje tylko pytanie, czy któraś z nich jest naprawdę szczęśliwa?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *