Fit Apetit- czyli apetyt na zdrowie!

Początek roku to dobry moment na zmiany swoich nawyków żywieniowych. Pora przełamać słynne hasło nowy rok- nowy ja, a przejść do działania i udowodnić przede wszystkim sobie, że zmiana jest realna. Dzisiejszy rynek usług oferuje wygodne, zdrowe i zbilansowane rozwiązania. Warto zainwestować w swoje zdrowie i poczucie komfortu, zachowując zgrabną sylwetkę z cateringiem dietetycznym. Jeśli nie lubisz gotować albo nie masz czasu na godziny spędzone na zakupach i w kuchni skorzystaj z zestawu próbnego. Jeśli jednak gotowanie sprawia Ci przyjemność, a wolne weekendy pozwalają na przyrządzenie posiłków, skorzystaj z gotowych pudełek od poniedziałku do piątku! Dowóz dostępny jest w ponad 1400 lokalizacjach. 

Każdy z nas może odżywiać się zdrowo!

Większość z nas zna dietę pudełkową z reklam internetowych lub z polecenia znajomych. Coraz bardziej modne i dostępne dla wszystkich rozwiązanie jak zamówienie gotowych posiłków na cały dzień cieszy się coraz większą popularnością. Różnorodność posiłków i produktów, wiele wariantów dietetycznych przekonuje konsumentów w dużych i średnich miastach Polski. Dieta może kojarzyć się z odchudzaniem, często głodem lub jedzeniem wyłącznie małych porcji warzyw. Jednak dieta to jadłospis, jaki fundujemy żołądkom na co dzień. Bez względu na wagę, wiek, dolegliwości zdrowotne czy po prostu ulubione smaki każdy powinien odżywiać się zdrowo. Zbilansowaną dietę pudełkową już teraz można zamówić bez wychodzenia z domu. Zdrowe odżywianie nawet przy odchudzaniu to też śniadania w wersji słodkiej lub wytrawnej, pyszne desery i międzynarodowe potrawy. Dieta nie musi i nie powinna być nudna i monotonna.   

Ty też znajdziesz coś dla siebie!

Wariant na utratę wagi, polepszenie sportowej sylwetki, nietolerancja glutenu i laktozy. W szerokim menu do wyboru jest też catering dietetyczny wegański i ketogeniczny. To jedne z wielu możliwych opcji do wyboru cateringu pudełkowego. Nowością jest możliwość wyboru każdego posiłku z nawet 25 dostępnych dań każdego dnia! W praktyce możemy, ustalić swoje posiłki wybierając ulubione dania lub eliminując, to czego nie lubimy. W zdrowym odżywianiu często zgubne są weekendy, gdzie często pozwalamy sobie na niezdrowe przekąski czy dania typu fast food. Częściej też sięgamy po bardzo kaloryczny alkohol. W ofercie cateringu dietetycznego pojawiła się opcja zamówienia również w weekendy. To pozwoli kompleksowo zadbać o zdrowie i sylwetkę. Jeśli jednak potrzebujesz zbilansowanych posiłków w konkretnym okresie lub na kilka dni, śmiało, można wybrać pudełka od 2 aż do 90 dni. 

Co nas wyróżnia.

Możliwość wyboru ilości posiłków, nic z góry nie jest narzucone. Tryb życia każdego z nas jest inny dlatego, dopasuj ilość posiłków do swojego rytmu dnia. Trzy lub pięć posiłków do wyboru kompleksowo zapewnią potrzeby organizmu na cały dzień. Wybór posiłków pod ulubione potrawy nawet spośród 25 dań umożliwia darmowa aplikacja. Zarówno strona, jak i aplikacja są intuicyjne w obsłudze. Catering dietetyczny można otrzymać pod drzwi mieszkania lub w inne dowolne miejsce np. do pracy. Posiłki są przygotowywane z najwyższą starannością i w sposób restauracyjny. Gwarantujemy, że zakochacie się nie tylko w smaku, ale i estetyczności dań z cateringu dietetycznego! Przekonajcie się sami, że jakość, smak oraz kompozycja może ze sobą współgrać. Wychodzimy naprzeciw potrzebom osób z zapotrzebowaniem na posiłki o trudniejszym poziomie przyrządzenia. Nietolerancja glutenu i laktozy nie musi skazywać nikogo na ciągły dyskomfort w żołądku. Samodzielne skomponowanie posiłków oraz zakupy odpowiednich produktów to spore wyzwanie. Wyręczymy Cię w tym, a zaoszczędzony czas poświęć rodzinie, bliskim i swoim pasjom. 

Jeśli nie wiesz, czego szukasz, skorzystaj z kalkulatora na stronie, podpowiemy jaki rodzaj diety będzie najbardziej odpowiedni. Do dyspozycji jest również nasz dietetyk, gotowy odpowiedzieć na każde pytanie. Dzięki aplikacji z łatwością zmienisz adres i terminy dostawy i ocenisz posiłki. 

Zaufaj tysiącom zadowolonych smakoszów i przekonaj się sam, jak trudno będzie zrezygnować z naszej diety pudełkowej z dostawą. 

Interesuje Cię:
– 
dieta pudełkowa Warszawa
– 
dieta pudełkowa Wrocław
– 
dieta pudełkowa Poznań
– 
dieta pudełkowa Kraków

Sprawdź naszą ofertę i zamów już teraz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *