Trener personalny w Rzeszowie – czy warto ćwiczyć z trenerem?

Jeśli chcemy być sprawni i zdrowi, to koniecznie musimy utrzymać właściwą kondycję fizyczną. Na co dzień ciężko jednak znaleźć motywację do regularnych ćwiczeń. Samodzielnie trudno też dobrać odpowiednie ćwiczenia. Zdecydowanie lepiej skorzystać z usług specjalisty, który pokieruje naszym treningiem.

Fitfamily24 – trener personalny w Rzeszowie

Jeżeli mieszkasz w Rzeszowie lub okolicach (Nisko, Stalowa Wola), to na wyciągnięcie ręki masz profesjonalnych trenerów personalnych – FitFamily24. Co istotne – trening odbywa się w dogodnym dla ciebie czasie i lokalizacji. W Rzeszowie może to być siłownia, ale także park miejski. Trener personalny dostarczy lekki sprzęt do ćwiczeń.

Inną możliwością jest trening z dojazdem do domu klienta. W Nisku trening może odbywać się również w studio treningowym FitFamily24 (więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej: fitfamily24.pl. Ponadto w ofercie studia znajdziesz również treningi wideo na żywo. Możesz z nich korzystać, gdziekolwiek jesteś.

Dlaczego warto ćwiczyć z trenerem personalnym?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta: trener personalny zapewnia indywidualne podejście, a co za tym idzie taki trening jest efektywniejszy. Trener (fitfamily24) pracuje z jedną osobą i skupia się tylko na jej potrzebach. Trzeba pamiętać, że każda osoba ma inne predyspozycje, potrzeby i oczekiwania.

Trener personalny dobierze dietę, a także opracuje plan treningowy składający się z różnych treningów (np. trening interwałowy, trening siłowy). Dobry trener musi być jednak elastyczny i reagować na zmieniające się potrzeby i oczekiwania podopiecznego. Może się zdarzyć, że plan treningowy ulegnie modyfikacji. Trener zadba o twoje bezpieczeństwo i łagodnie przejdzie do cięższych i trudniejszych treningów. Trener czuwa nad tym, abyś wykonywał wszystkie ćwiczenia prawidłowo. Pomaga i motywuje podczas kryzysów.

Kwestia żywienia jest nieodzowną częścią aktywnego trybu życia. Trenerzy personalni przywiązują do tego aspektu dużą wagę. Niezależnie od tego, czy chcesz zredukować czy zwiększyć masę – musisz zwracać uwagę na to, co jesz. Niekiedy trzeba zmienić nawyki żywieniowe i zmodyfikować dotychczasową dietę. Trenerzy na co dzień opracowują diety swoim podopiecznym i świetnie znają się na żywieniu, tak więc możesz liczyć na ich wsparcie również w tym zakresie.

Nie musisz się obawiać, że nie nadążysz za grupą lub będziesz odstawał z powodu gorszej kondycji (jak ma to czasem miejsce podczas treningów grupowych). Przed podjęciem współpracy wypełniasz kwestionariusz treningowy – tak, aby trener mógł cię poznać jak najlepiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *