Moda ślubna

Każda młoda pani chce dobrze wyglądać na swoi ślubie. Jej stylizacja będzie przykuwać uwagę wszystkich, dlatego powinna być starannie dopracowana. Sukienki ślubne są na tyle różnorodne i dostosowane do różnych typów figury, że bez problemu można coś dla siebie wybrać. Obecnie stylizacje ślubne nie są już tak tradycyjne jak jeszcze kilkanaście lat temu, moda się nieustannie zmienia a suknie są coraz bardziej różnorodne i odbiegające od standardów.

Suknia dla pewnej siebie panny młodej

Odwiedzając salony sukien ślubnych, można się przekonać, że suknie ślubne e miss są bardzo różnorodne i dopasowane do różnych potrzeb. Jest jednak kilka fasonów, które od dłuższego czasu cieszą się wyjątkowym zainteresowaniem panien młodych w każdym wieku. Jednym z takich fasonów, jest suknia ślubna o kroju syrenki. To specyficzna suknia ślubna, jej cechami charakterystycznymi są obcisły krój od gorsetu po uda, na wysokości kolan sukienka zwykle się rozszerza ku dołowi. Suknie syrenki są bardzo efektowne i są głównie przeznaczone dla kobiet pewnych siebie, które cenią sobie walory swojej sylwetki.

Suknia księżniczka

Przeglądając oferty sukien ślubnych, można się też przekonać, że ogromnym powodzeniem cieszą się suknie o kroju księżniczki. Są to suknie obcisłe u góry, często w formie gorsetu i bardzo mocno rozkloszowaną, tiulową spódnicą z licznymi halkami. Spódnica rozszerza się już na wysokości talii. Takie suknie są raczej przeznaczone dla kobiet o filigranowej sylwetce, które chcą się poczuć jak księżniczka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *