Anonimowość na rynku krypto walut.

Doza anonimowości na platformach walut krypto

Wciąż rosnąca popularności kryptowalut sprawia, iż ludzie wchodzą na rynek bez patrzenia na strukturę oraz fundamenty je tworzące- czyli miejsca wejścia i kolejne kroki stawiane w tym celu.

Giełda kryptowalut jest obecnie miejscem, w którym coraz mniejsza liczba inwestorów zwraca uwagę na ogromnie ważny aspekt, mogący zaważyć na dalszym sukcesie w przyszłości. Mowa tutaj o anonimowości – zbyt często zapominany detal, drobiazg.

Jedna z głównych idei wchodzących w skład rynku krypto wybiera drogę: giełda->przelew bankowy-> inwestycja w kryptowaluty->wypłata do złotówek-> wypłata na konto bankowe. Jest to bezpieczny sposób, jednak posiada om kilka niedoskonałości. Po pierwsze- inwestycja w kryptowaluty staje się widoczna dla operatorów big data. Oni później sprzedają informacje o profilach użytkowników do marketerów, banków oraz do: szeroko pojętych urzędów. Zdecydowanie rekomendowane/ zalecane rozwiązania, szczególnie sprzyjające anonimowości to: przestrzeganie podstawowych środków bezpieczeństwa, używanie miejsca-jakim jest giełda kryptowalut jedynie do zawierania transakcji.

Podsumowując krótko- takie działania zapewniają zminimalizowanie ryzyka adekwatnie do czasu, w którym środki znajdują się na koncie platformy kryptowalut.

Więcej na coincasso

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *