Lista 5 najlepszych atrakcji Wietnamu. Musisz to zobaczyć!

Urokliwy, wielokulturowy oraz ciekawy Wietnam, to kraj idealny dla turystów. Ze względu na szybki rozwój, można tu zobaczyć przepiękne, lokalne atrakcje turystyczne oraz wyspy które sprawią, że Twoje wakacje będą udane. Co warto zobaczyć będąc w Wietnamie? Jakie atrakcje turystyczne są uznawane za najciekawsze?
Aby pomóc w wyborze ciekawych atrakcji, przedstawiamy listę miejsc, które warto zobaczyć w Wietnamie.

Wietnam co warto zobaczyć będąc na wakacjach ? Lista 5 najlepszych atrakcji turystycznych.

 

  1. Phú Quốc jest wietnamską wysp o powierzchni 574 km. Prócz malowniczej okolicy, idealnej do wykonania pięknych sesji zdjęciowych, na ciekawych trustystów czekają tu wyjątkowe atrakcje takie jak Vinpearl Safari, Cao Dai Temple oraz Su Muon Pagoda
    . Choć to tylko nieliczne atrakcje, cieszą sie największą popularnością.
  2. W Hanoi znajduje się wyjątkowa Świątynia Literatury. Wybudowana została w celu kształcenia urzędników państwowych. Miejsce jest wyjątkowo interesujące. Prócz oryginalnej budowli, na turystów czeka ogrodzony murem plac, po którym można spacerować.
  3. Bajeczne miejsce, którym jest przecięcie się dwóch wodospadów Detian i Ban Gio, to malowniczy krajobraz wprost idealny na rodzinny odpoczynek. Choć nie można pływać, Ban Gioc Falls umożliwi zrobienie niebanalnych zdjęć lub stanie się idealnym miejscem na rodzinny piknik.
    Aby dojśc do Ban Gioc Falls trzeba się mocno wysilić, jednak widok wynagradza każdy trud.
  4. Atrakcja idealna dla rodzin z dziećmi będzie Park rozrywki Suối Tiên. To wyjątkowe miejsce, to ogromny park rozrywki, z licznymi, zróżnicowanymi atrakcjami. Na rządnych przygód turystów czekają tu baseny, ślizgawki, park dinozaurów oraz place tematyczne, nawiązujące do legend wietnamskich oraz historii powstania Wietnamu. Park jest ogromny a znajdujące się w nim atrakcje, dostosowane są do osób w różnym wieku.
  5. Przepiękna i budząca zachwyt Jaskinia Thiên Đường jest kolejną atrakcją turystyczną Wietnamu. Jej wnętrz jest bardzo malownicze i oryginalne, przez co wycieczka będzie wspaniałym przeżyciem. Odkryto ją w 2005 roku a jej długość to aż 31 km. Miejsce idealne dla osób, które nie boją się zamkniętych przestrzeni.

To już wszystkie atrakcje w Wietnamie, które sprawią, że urlop w będzie należał do ciekawych i udanych chwil. spędzonych na leniwych spacerach po wyspie lub aktywnym zwiedzaniu najciekawszych atrakcji w regionie. Dzięki dużej różnorodności, każdy znajdzie tu coś odpowiedniego dla siebie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *