Sok na zdrowie

Sok znany wielu osobom od lat, jednak wciąż zapominany. Osoby, które stosują preparat doskonale wiedzą, że ma magiczne działanie, lecz z jego stosowaniem należy uważać.

Sok noni

Co to właściwie jest? To nic innego jak nektar z morwy indyjskiej. Wiele osób uważa go za cudowny lek na raka, inni, że posiada właściwości przeciwgrzybiczne, przeciwbólowe a także przeciwzapalne. Warto jednak dobrze zastanowić się przed jego zastosowaniem, gdyż posiada skutki uboczne.
Morwa to roślina, która kwitnie a następnie owocuje przez cały rok, nie wymaga specjalnej gleby podczas uprawy. Sok noni wykorzystywany jest szczególnie w medycynie ludowej w krajach Azji. W składzie soku można odnaleźć duże pokłady witaminy C, żelaza, potasu a także witaminy B3.

Jeśli chcesz być zdrowy warto skorzystać z dobrodziejstw natury, nie zawsze chemia w lekach i preparatach jest bezpieczna, czasem warto walkę z chorobą, różnymi dolegliwościami wspomóc preparatami naturalnymi, które są zaledwie na wyciągnięcie ręki. Osoby mające problemy z wątrobą powinny uważać na preparat ze względu na negatywny wpływ soku noni na ten narząd.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *