Wsparcie zakonnika

Czy poszukujesz dobrego wsparcia. Modlitwa do samego Boga, Matki Najświętszej jest dla Ciebie za mało? Może warto oddać się pod opiekę świętego.

Warto czasem porozmawiać z kimś, kto dodatkowo wstawi się za nami u „tych na górze”. Często wyszukujemy odpowiedniego powiernika, co jakiś czas słyszymy, że ktoś modli się do Ojca Pio. Kim był ten wielki zakonnik? Włoski mistyk, stygmatyk, który uzdrawiał ludzi. Słowem i czynem, na odległość bez bezpośredniego kontaktu. Każdy próbuje wyprosił łaskę u wielkiego świętego. Nikt nie chce zostać odrzucony i nikt nie zostaje. Jednak potrzebny jest czas, czas który pomoże uporać się z problemem.
Ojciec Pio był człowiekiem ogromnej wiary, chętnie spowiadał swoich wiernych. Po latach uzdrowień, bilokacji, trudnym życiu ze stygmatami uznano go za świętego.
Modlitwy do mnicha płyną z całego świata, nawet najmniejszego zakątka ziemi. Pomimo śmierci, święty wciąż uzdrawia. Ojciec Pio spotykał na swojej drodze wiele osób, które obdarowywały go wielką wiarą, oddawały mu pod opiekę swoje problemy. On nigdy nikogo nie pozostawił w potrzebie. Rozmowy z Ojcem Pio to czas głębokiej refleksji. Więcej znajdziecie na https://wiedzaojcapio.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *